Atif Emir Benderlioğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atif Emir Benderlioğlu Fan Club

Emir'i seviyorsanız üye olunn..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!

+5
__Yasemin__
rapunzel
arzu
EmiR<3EcE
_brkr_
9 posters
YazarMesaj
_brkr_
--мσ∂єяαтöя α∂αуı--
_brkr_

Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Empty
MesajKonu: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 7:42 pm

'Kavak Yelleri' dizisinde Burak'ı oynaynayan Emir Benderlioğlu, Cihangir'de kendi çizimlerini de sergileyeceği bir cafe açmayı planlıyor.

Kavak Yelleri'nde Mine'nin hayatına aniden giren Burak karakterini oynayan Emir Benderlioğlu, yıllardır hayalini kurduğu cafe'sine kavuşuyoyor.

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Heykel bölümünde okurken vazgeçip grafik bölümüne geçen Emir Benderlioğlu, Cihangir'de insanların müdavimi olduğu bir cafe açmak istediğini söyledi.
Milliyet/Televizyon'un haberine göre, Cafe'de kendi çizimlerini ve resimlerini de sergilemeyi düşünen Benderlioğlu, "Cafe Benderli" ismini verdikleri mekanının neden Cihangir'de açmak istediğini de şöyle anlattı:

"Cihangir çok güzel ve çok sevdiğim bir yer. Cihangir yeryüzünün hükümdarı demek. Belki de bir noktayı temsil ediyor. Bu açıdan çok önemli. Gelişen İstanbul'da sanatın merkezi olmuş bir yer. Sanatçıların toplanma merkezi olan bir yer. Bu her açıdan benim için çok önemli."
http://emirbenderlioglu.eniyiforum.org
EmiR<3EcE
--α∂мιη--
--α∂мιη--
EmiR<3EcE

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 9:27 am

İstanbulda olsam giderdim ama malesef İstanbulda değilim Sad neyse saol berker..
http://emirbenderlioglufan.benimforum.org
arzu
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 6:12 pm

umarım biran önce açar
rapunzel
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
rapunzel

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 12:15 am

İstanbuldayım ve açıldığında mutlaka kendisini ziyaret edeceğim.
__Yasemin__
Öylesine Dolaşıyorum
Öylesine Dolaşıyorum
__Yasemin__

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 7:27 pm

ne yazık ki bende istanbulda değilim olsam mutlaka giderdim Sad
***merve***
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 11:48 pm

Very Happy wayyy acsın acsın harika yaa nereye acıcakmış tam olarak beni bilgilendırın arkadaslar yahu Wink
YsmN
--¢σ-α∂мιη--
YsmN

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 4:05 pm

TeşekkürLer..
nurbanu_atıfemir
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 1:52 pm

yha bu cafe cihangirde tamam da tam olarak neresinde bilsekde gitsek Very Happy
ayrılık-
Öylesine Dolaşıyorum
Öylesine Dolaşıyorum
ayrılık-

MesajKonu: Geri: Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!   Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...! Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 4:08 pm

istesenizde artık gidemezsiniz medya krlaı programındasöyledi kapatmış cafesini:(

Emir Benderlioğlu Cafesini Açıyor...!
1 sayfadaki 1 sayfası