Atif Emir Benderlioğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atif Emir Benderlioğlu Fan Club

Emir'i seviyorsanız üye olunn..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AŞK HABERLERİNİ YALANLADI…

5 posters
YazarMesaj
Emirim
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

AŞK HABERLERİNİ YALANLADI… Empty
MesajKonu: AŞK HABERLERİNİ YALANLADI…   AŞK HABERLERİNİ YALANLADI… Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:59 pm

Dün bazı gazete ve internet sitelerinde Işın Karaca’nın 3 aydır “Kavak Yelleri” dizisinde Burak’ı canlandıran Atıf Emir Benderlioğlu ile birlikte olduğu yazılmıştı…
Çıkan bu haberler üzerine Genel Yayın Yönetmenimiz Nurcan Sabur, Işın Karaca ile konuştu…
Işın Karaca şunları söyledi…
“- Bu çıkan haberlere annem dahil tüm ailem çok şaşırdı… İki insan yan yana gelince illaki aşk yakıştıracaklarsa bittik demektir. Yani Emir’le aramızda dostluktan başka hiçbir şey yok ve olamaz da…"
Işın Karaca’ya ortak kafeteryaları hakkında sorduğumuz soruya da şu yanıtı aldık;
“- Kafemiz henüz açılmadı… Biz orada 3 ortağız; ben, Emir ve “Emret Komutanım” dizisinden tanıyabileceğiniz Ferdi Kurtuldu… Şuan kafeteryanın dekorasyonuyla uğraşıyoruz ve 2 hafta sonra resmi açılışını yapacağız…”

GAZETE VE İNTERNET SİTELERİNDE YAZILAN HABER ŞÖYLEYDİ;
Karaca’nın yeni aşkı, dizi oyuncusu

Şarkıcı Işın Karaca, uzun süren yalnızlığına son verdi.

12 yıl birlikte olduğu aranjör Erdem Yörük ile evlilik hazırlıkları yaparken ayrılan şarkıcı Işın Karaca, uzun süren yalnızlığına son verdi. Kavak Yelleri dizisinde Mine’nin (Aslı Enver) sevgilisi Burak’ı canlandıran Atıf Emir Benderlioğlu ile birlikte olmaya başlayan Karaca, yeni aşkını yere göğe sığdıramıyor. 3 aydır birlikte olan çift, ilişkilerini şimdilik gizleyerek yaşıyor. Karaca, kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle ortak olarak bir de kafe açtı. Cihangir’deki Benderli isimli kafede, çift sık sık bir araya geliyor
__Yasemin__
Öylesine Dolaşıyorum
Öylesine Dolaşıyorum
__Yasemin__

MesajKonu: Geri: AŞK HABERLERİNİ YALANLADI…   AŞK HABERLERİNİ YALANLADI… Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 7:53 pm

yaaaa bence de yoktur öyle birşey hem emir ışın karacaya mı kaldı o çok daha iilerine layık Smile
denocano
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
denocano

MesajKonu: Geri: AŞK HABERLERİNİ YALANLADI…   AŞK HABERLERİNİ YALANLADI… Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 8:01 pm

hemm onaa göree yaşlı değilmi emir daha genç =)
ayrılık-
Öylesine Dolaşıyorum
Öylesine Dolaşıyorum
ayrılık-

MesajKonu: Geri: AŞK HABERLERİNİ YALANLADI…   AŞK HABERLERİNİ YALANLADI… Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 4:10 pm

__Yasemin__ demiş ki:
yaaaa bence de yoktur öyle birşey hem emir ışın karacaya mı kaldı o çok daha iilerine layık Smile

emir en güzellere layık
Nurgül
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

MesajKonu: Geri: AŞK HABERLERİNİ YALANLADI…   AŞK HABERLERİNİ YALANLADI… Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 10:50 am

bu arada herkeseler slmlar yeni uye oldum

bencede emir isin karacayla birlikte degildir imkansizdir bile ama yinede belli olmaz ask bu Rolling Eyes

AŞK HABERLERİNİ YALANLADI…
1 sayfadaki 1 sayfası